Online coaching

Online coaching

1on1 spolupráca na diaľku, ktorá obnáša periodizáciu silového tréningu na týždňovej báze, kontrolu techniky, zameranie sa na fitness alebo powerlifting, online hovory, manažment úrazov, spánku, guiding v oblasti výživy a suplementácie a zohľadnenie všetkých ostatných faktorov. Vstupná konzultácia je bezplatná.

Nakoľko táto služba zahŕňa omnoho viac ako by bolo možné prezentovať, pre prípadný záujem nás prosím kontaktujte, pričom Vám radi zodpovieme na všetky otázky.

Vstupná konzultácia

60 minutes

(Zostavenie trénginového plánu na mieru, tréningová periodizácia, online hovory, guiding v oblasti výživy a suplementácie, edukácia o tréningu a stravovaní)

Online coaching

1 mesiac

(Zostavenie trénginového plánu na mieru, tréningová periodizácia, online hovory, guiding v oblasti výživy a suplementácie, edukácia o tréningu a stravovaní)

O trénerovi

I am a physiotherapist and a fitness coach, I do strength training vyše 8 rokov z čoho piaty rok pomáham ľudom dosahovať (nielen) športové výsledky. Nakoľko sú moje služby obmedzené časom a priestorom, ponúkam možnosť efektívnej online spolupráce. V súčasnej dobe mám za sebou desiatky ukončených a aj stále trvajúcich spoluprác. Vždy vychádzam z aktuálnych poznatkov založených na vede a osvedčených v praxi. Preto si môžeš byť istý, že Tvoj tréningový plán bude always up to date, individuálne postavený a nehrozí, že dostaneš ctrl+c / ctrl +v rozpis, ako to bohužiaľ v súčasnosti funguje u množstva iných coachov. Najčastejšie spolupracujem s klientmi, ktorých cieľom je gaining muscle mass, redukcia tukovej hmoty or total body recomposition and also rozvoj maximálnej sily, whether with recreational zámerom alebo competitive ambitions in powerlifting or fitness.

What is online coaching?

Online coaching is a form training management and techniky cvikov, tréningového plánu a jeho periodizácie na diaľku, ktorá zahŕňa complete guiding in area nutrition, management accident conditions či choroby a takisto zohľadňuje individual conditions každého klienta ako je stres, spánok a celkový denný, či pohybový režim.

Who is online coaching intended for?

Online cooperation is intended especially for trainees who already majú zvládnuté určité základy vo fitku, nakoľko nie je možné na diaľku učiť techniku cvičení úplne od základov. Takisto spolupracujem s recreational or advanced or competitors athletes.

Martin Schneinder

Minimum duration of cooperation

3 months

Consultations

24/7

Satisfied customers

Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy

How does our cooperation works?

Every collaboration precedes with video call, where zisťujem Tvoj cieľ a podmienky s ktorými budeme pracovať. Následne navrhnem spôsob ku ich dosiahnutiu tak, aby Ti to vyhovovalo. Fungujeme predovšetkým na týždňovej báze, kedy tréningový plán upravujem podľa Tvojej aktuálnej situácie. Tvoj feedback vo forme systémov RPE/RIR, video analysis technique and speed performed movement, as well as sleep tracking or caloric intake a ďalšie dáta mi umožnia nastaviť Tvoj tréning tak, aby bol vždy optimálny a viedol k vytýčenému cieľu. V prípade akýchkoľvek nejasností je samozrejme možnosť consultations 24/7, kedy sa Ti posnažím zodpovedať na tvoje otázky či upraviť tréning čo najskôr, ako to bude možné.

Duration of cooperation

The minimum duration of cooperation is 3 months, nakoľko kratší čas nie je postačujúci na kompletné dotiahnutie všetkých aspektov coachingu a dosahovanie dlhodobých výsledkov.

The goal of cooperation is not only to artificially retain the customer, but above all, to teach each client all necessary informations and procedures pre prípadné samostatné fungovanie. Preto Ti rád zodpoviem na Tvoje otázky, aby si sa vedel v budúcnosti zorientovať vo svete silového tréningu, racionálneho stravovania či zdravého životného štýlu sám. Remember, the coach can show you the way, but you have to walk!