About us

Our rehabilitation-trainings centre Comphy ( Comprehensive physiotherapy) was established in 2020 with the aim of helping people to get rid of pain, live a healthier life, achieve better sport results and build a culture of movement. Our ideology is an active approach of each our client whom we help to find a path to their goals. Therefore our methods are bound with education because the knowledge you take home with you is going to help you not only from a rehab perspective, but also in pain prevention and in your continuous path after the end of our cooperation. Positive approach, teamwork, community of clients, good music and coffee are just some of the benefits that wait for you in our centre.

Our team

Timotej Takáč

Timotej Takáč

Hello, my name is Timotej Takac. I stumbled upon physical therapy by accident whilst attending high school and since then it has been an inseparable part of my life. As an active sportsman I understand that correct and pain free functioning of the human organism is a building block for a full life of a person/sportsman.

General preparation for alpine skiing which I have been doing most of my life requires practical knowledge of many fields of practice which involve gymnastics, athletics, strength training, cycling, group sports and many others. Whereas physical therapy isn´t concerned only about sports, but also about every day problems of the general population I´m happy that with my skills and knowledge I acquired whilst attending university, praxis and self studying I can be of help to everybody and continue to improve and provide the best service possible.

Just like each member of our team I also work with evidence based sources and I continue my life long journey of studying to perfect that of which I know and learning that of which I don´t.

Martin Schneider

Martin Schneider

Ahoj, ja som Martin Schneider. V minulosti som vykonával prakticky všetky športy, niekoľké z nich aj na súťažnej úrovni- momentálne sa venujem primárne powerliftingu.

Pre moju bohatú športovú minulosť a k tomu pridružené zranenia som sa rozhodol skĺbiť pohyb a nekonečnú zvedavosť v oblasti ľudského tela, čo ma doviedlo práve ku kombinácii fyzioterapie a silového tréningu.

Baví ma pomáhať ľuďom na ich ceste stať sa silnejšími a zdravšími, pričom vychádzam z evidence- based literatúry a z rokov praxe, najprv ako osobný/ online coach a neskôr ako fyzioterapeut. Medzi moje hobby patrí dvíhanie ťažkých objektov, turistika, otužovanie, sezónne (aj iné) športy a takisto varenie.

Andrej Táčovský

Andrej Táčovský

Volám sa Andrej Táčovský a baví ma aplikovať poznatky fyzioterapie do pohybov nie len bežného života, ale aj do športu. K fyzioterapii ma priviedol záujem o ľudské telo už na strednej škole a zároveň túžba dozvedieť sa viac o tom, ako zdokonaliť svoje vlastné tréningy v posilke. V mojom prístupe pri práci s klientom nechýba najmä trpezlivosť a empatia. Každý úspech dosiahnutý mojimi klientmi ma veľmi teší, a preto ma tak baví stále sa v tom zdokonaľovať. Aj napriek tomu, že mám ukončenú vysokú školu, sa neprestávam vzdelávať a aplikovať najnovšie poznatky do praxe. Venujem sa ako športovcom, tak všeobecnej populácii.

Martina Hullmanová

Martina Hullmanová

Ahoj, moje meno je Martina Hullmanová. Bakalárske štúdium fyzioterapie som absolvovala na SZU v Banskej Bystrici. Momentálne popri práci tu v Comphy kontinuálne pokračujem v magisterskom štúdiu v Bratislave. Štúdium fyzioterapie som si vybrala, pretože mám rada pohyb a cvičenie. 14 rokov som sa venovala hádzanej, počas ktorých som sama potrebovala pomoc fyzioterapeutov, čo ma doviedlo až sem. Chcem sa venovať športovej aj nešportovej populácii, pomáhať ľudom so zraneniami či bolesťami, ale takisto pracovať na tom, aby sa klient cítil lepšie a aby ho pohyb bavil. Teším sa, že celý tím má snahu neustále napredovať a rovnako sa teším na našu spoluprácu s Vami.