O nás

Naše centrum Comphy (Comprehensive physiotherapy) vzniklo v roku 2020 s cieľom pomáhať ľudom zbaviť sa bolesti, žiť zdravšie, podávať lepšie športové výkony a budovať kultúru (nie len) pohybu. Našou ideológiu je aktívny prístup každého nášho klienta, ktorému pomáhame nájsť cestu k jeho cieľu. Preto spájame naše prístupy s edukáciou, pretože vedomosti ktoré si od nás odnesiete Vám pomôžu nie len v rehabilitácii, ale aj v prevencii bolesti, či samostatnom pokračovaní po skončení spolupráce. Pozitívny prístup, zohratý pracovný kolektív a komunita klientov, dobrá hudba a káva sú len niekoľké z benefitov, ktoré Vás u nás čakajú.

Náš tím

Timotej Takáč

Timotej Takáč

Ahoj, moje meno je Timotej Takáč. K fyzioterapii som sa dostal náhodne počas stredoškolského štúdia a odvtedy je to neodlučiteľná súčasť môjho života. Ako aktívny športovec rozumiem tomu, že správne a bezbolestné fungovanie ľudského organizmu je pevným základom pre plnohodnotný život či už športovca, alebo nešportovca.

Všeobecná príprava pre alpské lyžovanie, ktorému sa venujem väčšinu svojho života zahŕňa poznatky v oblastiach gymnastiky, atletiky, silovej prípravy, skupinových športov a mnoho iných odvetví. Keďže sa fyzioterapia netýka len športov ale aj bežných denných problémov širokej verejnosti tak som rád, že môžem práve pomocou mojich poznatkov nadobudnutých počas univerzitného štúdia, praxe a samoštúdia pomáhať všetkým a naďalej sa zlepšovať pre poskytnutie tých najkvalitnejších služieb.

Tak ako celý náš tím pracujem s overenými zdrojmi a pokračujem v celoživotnom štúdiu pre zdokonalenie toho čo viem a zistenie nového.

Martin Schneider

Martin Schneider

Ahoj, ja som Martin Schneider. V minulosti som vykonával prakticky všetky športy, niekoľké z nich aj na súťažnej úrovni- momentálne sa venujem primárne powerliftingu.

Pre moju bohatú športovú minulosť a k tomu pridružené zranenia som sa rozhodol skĺbiť pohyb a nekonečnú zvedavosť v oblasti ľudského tela, čo ma doviedlo práve ku kombinácii fyzioterapie a silového tréningu.

Baví ma pomáhať ľuďom na ich ceste stať sa silnejšími a zdravšími, pričom vychádzam z evidence- based literatúry a z rokov praxe, najprv ako osobný/ online coach a neskôr ako fyzioterapeut. Medzi moje hobby patrí dvíhanie ťažkých objektov, turistika, otužovanie, sezónne (aj iné) športy a takisto varenie.

Andrej Táčovský

Andrej Táčovský

Volám sa Andrej Táčovský a baví ma aplikovať poznatky fyzioterapie do pohybov nie len bežného života, ale aj do športu. K fyzioterapii ma priviedol záujem o ľudské telo už na strednej škole a zároveň túžba dozvedieť sa viac o tom, ako zdokonaliť svoje vlastné tréningy v posilke. V mojom prístupe pri práci s klientom nechýba najmä trpezlivosť a empatia. Každý úspech dosiahnutý mojimi klientmi ma veľmi teší, a preto ma tak baví stále sa v tom zdokonaľovať. Aj napriek tomu, že mám ukončenú vysokú školu, sa neprestávam vzdelávať a aplikovať najnovšie poznatky do praxe. Venujem sa ako športovcom, tak všeobecnej populácii.

Martina Hullmanová

Martina Hullmanová

Ahoj, moje meno je Martina Hullmanová. Bakalárske štúdium fyzioterapie som absolvovala na SZU v Banskej Bystrici. Momentálne popri práci tu v Comphy kontinuálne pokračujem v magisterskom štúdiu v Bratislave. Štúdium fyzioterapie som si vybrala, pretože mám rada pohyb a cvičenie. 14 rokov som sa venovala hádzanej, počas ktorých som sama potrebovala pomoc fyzioterapeutov, čo ma doviedlo až sem. Chcem sa venovať športovej aj nešportovej populácii, pomáhať ľudom so zraneniami či bolesťami, ale takisto pracovať na tom, aby sa klient cítil lepšie a aby ho pohyb bavil. Teším sa, že celý tím má snahu neustále napredovať a rovnako sa teším na našu spoluprácu s Vami.