O nás

Naše centrum Comphy (Comprehensive physiotherapy) vzniklo v roku 2020 s cieľom pomáhať ľudom zbaviť sa bolesti, žiť zdravšie, podávať lepšie športové výkony a budovať kultúru (nie len) pohybu. Našou ideológiu je aktívny prístup každého nášho klienta, ktorému pomáhame nájsť cestu k jeho cieľu. Preto spájame naše prístupy s edukáciou, pretože vedomosti ktoré si od nás odnesiete Vám pomôžu nie len v rehabilitácii, ale aj v prevencii bolesti, či samostatnom pokračovaní po skončení spolupráce. Pozitívny prístup, zohratý pracovný kolektív a komunita klientov, dobrá hudba a káva sú len niekoľké z benefitov, ktoré Vás u nás čakajú.

Náš tím

Timotej Takáč

Timotej Takáč

Ahoj, moje meno je Timotej Takáč. K fyzioterapii som sa dostal náhodne počas stredoškolského štúdia a odvtedy je to neodlučiteľná súčasť môjho života. Ako aktívny športovec rozumiem tomu, že správne a bezbolestné fungovanie ľudského organizmu je pevným základom pre plnohodnotný život či už športovca, alebo nešportovca.

Všeobecná príprava pre alpské lyžovanie, ktorému sa venujem väčšinu svojho života zahŕňa poznatky v oblastiach gymnastiky, atletiky, silovej prípravy, skupinových športov a mnoho iných odvetví. Keďže sa fyzioterapia netýka len športov ale aj bežných denných problémov širokej verejnosti tak som rád, že môžem práve pomocou mojich poznatkov nadobudnutých počas univerzitného štúdia, praxe a samoštúdia pomáhať všetkým a naďalej sa zlepšovať pre poskytnutie tých najkvalitnejších služieb.

Tak ako celý náš tím pracujem s overenými zdrojmi a pokračujem v celoživotnom štúdiu pre zdokonalenie toho čo viem a zistenie nového.

Martin Schneider

Martin Schneider

Ahoj, ja som Martin Schneider. V minulosti som vykonával prakticky všetky športy, niekoľké z nich aj na súťažnej úrovni- momentálne sa venujem primárne powerliftingu.

Pre moju bohatú športovú minulosť a k tomu pridružené zranenia som sa rozhodol skĺbiť pohyb a nekonečnú zvedavosť v oblasti ľudského tela, čo ma doviedlo práve ku kombinácii fyzioterapie a silového tréningu.

Baví ma pomáhať ľuďom na ich ceste stať sa silnejšími a zdravšími, pričom vychádzam z evidence- based literatúry a z rokov praxe, najprv ako osobný/ online coach a neskôr ako fyzioterapeut. Medzi moje hobby patrí dvíhanie ťažkých objektov, turistika, otužovanie, sezónne (aj iné) športy a takisto varenie.

Andrej Táčovský

Andrej Táčovský

Volám sa Andrej Táčovský a baví ma aplikovať poznatky fyzioterapie do pohybov nie len bežného života, ale aj do športu. K fyzioterapii ma priviedol záujem o ľudské telo už na strednej škole a zároveň túžba dozvedieť sa viac o tom, ako zdokonaliť svoje vlastné tréningy v posilke. V mojom prístupe pri práci s klientom nechýba najmä trpezlivosť a empatia. Každý úspech dosiahnutý mojimi klientmi ma veľmi teší, a preto ma tak baví stále sa v tom zdokonaľovať. Aj napriek tomu, že mám ukončenú vysokú školu, sa neprestávam vzdelávať a aplikovať najnovšie poznatky do praxe. Venujem sa ako športovcom, tak všeobecnej populácii.