O nás

Naše centrum Comphy (Comprehensive physiotherapy) vzniklo v roku 2020 s cieľom pomáhať ľudom zbaviť sa bolesti, žiť zdravšie, podávať lepšie športové výkony a budovať kultúru (nie len) pohybu. Našou ideológiu je aktívny prístup každého nášho klienta, ktorému pomáhame nájsť cestu k jeho cieľu. Preto spájame naše prístupy s edukáciou, pretože vedomosti ktoré si od nás odnesiete Vám pomôžu nie len v rehabilitácii, ale aj v prevencii bolesti, či samostatnom pokračovaní po skončení spolupráce. Pozitívny prístup, zohratý pracovný kolektív s vysokoškolským vzdelaním a pravidelným spoločným učením sa, komunita klientov, dobrá hudba a káva sú len niekoľké z benefitov, ktoré Vás u nás čakajú.

 

Naše úplne nové súkromné prevádzkové priestory, ktoré neslúžia ako “open gym” mimo iného disponujú samostatnou cvičiacou zónou, ktorá samotná má 150m2. Je zariadená špičkovým cvičiacim a rehabilitačným vybavením pre výkon fyzioterapie a vrcholového tréningu, či sportovej prípravy, ktoré nenájdete vo väčšine komerčných fitiek, pretože sa sami venujeme športu a žijeme ním. Aj detaily nás odlišujú, preto Vás radi obslúžime na našej recepcii mnohokrát výberovou kávou zo slovenských pražiarní, alebo si môžete doplniť energiu vo forme rôznych doplnkov výživy či nápojov. Taktiež dbáme na hygienu, preto je samozrejmosťou, že sa u nás po tréningu môžete osprchovať a mimo uterákov si nemusíte nosiť žiadne hygienické potreby (samozrejme, aj nežné pohlavie u nás nájde všetky základné pomôcky pre komfort pri či po tréningu).

Náš tím

Martin Schneider

Martin

Ahoj, som Martin Schneider – zakladateľ pohybového centra Comphy a tréningového projektu GetJacked. V minulosti som vykonával prakticky všetky športy, niekoľké z nich aj na súťažnej úrovni- momentálne sa venujem primárne silovému trojboju.

Pre moju bohatú športovú minulosť a k tomu pridružené zranenia som sa rozhodol skĺbiť pohyb a nekonečnú zvedavosť v oblasti ľudského tela, čo ma doviedlo práve ku kombinácii fyzioterapie a silového tréningu. Práve z toho dôvodu som sa rozhodol vytvoriť svojho času netradičný koncept, kde sme začali fyzioterapiu vnímať ako omnoho mocnejší nástroj na skutočnú pomoc človeku, než len aplikáciu fyzikálnej liečby či cvičení v ľahu na chrbte.

Baví ma pomáhať ľuďom na ich ceste stať sa silnejšími a zdravšími, pričom vychádzam z evidence- based literatúry a z rokov praxe, najprv ako osobný/ online coach a neskôr ako fyzioterapeut. Medzi moje hobby patrí dvíhanie ťažkých objektov, turistika, otužovanie, sezónne (aj iné) športy a takisto varenie.

Andrej Táčovský

Andy

Ahoj! Volám sa Andrej Táčovský a baví ma aplikovať poznatky fyzioterapie do pohybov nie len bežného života, ale aj do športu. K fyzioterapii ma priviedol záujem o ľudské telo už na strednej škole a zároveň túžba dozvedieť sa viac o tom, ako zdokonaliť svoje vlastné tréningy v posilke.

V mojom prístupe pri práci s klientom nechýba najmä trpezlivosť a empatia. Teší ma každý úspech dosiahnutý mojimi klientmi a preto ma stále baví sa v tom zdokonaľovať.

Aj napriek tomu, že mám ukončenú vysokú školu sa neprestávam vzdelávať a aplikovať najnovšie poznatky do praxe. Venujem sa ako športovcom, tak aj nešportovcom 🙂

Martina Hullmanová

Maťka

Ahoj, moje meno je Martina Hullmanová. Bakalárske štúdium fyzioterapie som absolvovala na SZU v Banskej Bystrici. Momentálne popri práci tu v Comphy kontinuálne pokračujem v magisterskom štúdiu v Bratislave. Štúdium fyzioterapie som si vybrala, pretože mám rada pohyb a cvičenie.

14 rokov som sa venovala hádzanej, počas ktorých som sama potrebovala pomoc fyzioterapeutov, čo ma doviedlo až sem. Chcem sa venovať športovej aj nešportovej populácii, pomáhať ľudom so zraneniami či bolesťami, ale takisto pracovať na tom, aby sa klient cítil lepšie a aby ho pohyb bavil.

Teším sa, že celý tím má snahu neustále napredovať a rovnako sa teším na našu spoluprácu s Vami.

Kristína Hrádeľová

Kika

Volám sa Kristína Hrádeľová a pohybu sa venujem odmala. Už od detstva som milovala šport a túžila som sa stať profesionálnou futbalistkou. Tento sen sa mi aj splnil, no bohužiaľ, kvôli zraneniu som musela svoju kariéru predčasne ukončiť. Táto udalosť však neznamenala koniec, ale začiatok mojej novej kapitoly. Zranenie ma motivovalo k štúdiu fyzioterapie, aby som mohla pomáhať iným športovcom a nadšencom pohybu dosiahnuť ich plný potenciál bez bolesti a problémov. Verím, že pohyb je najlepším liekom a prevenciou proti bolesti.

Mojou misiou je ukázať ľuďom, že pravidelná a správne cielená fyzická aktivita dokáže zázraky. V mojej praxi sa zameriavam na individuálny prístup k pacientom, aby som im pomohla čo najlepšie riešiť ich zdravotné problémy a dosiahnuť ich ciele. Každý človek je jedinečný a preto aj prístup k nemu musí byť šitý na mieru- na čom si zakladám. Moja práca mi prináša obrovskú radosť, keď vidím, ako sa moji klienti postupne zbavujú bolesti a vracajú sa k svojim obľúbeným aktivitám.

Verím, že spoločne môžeme dosiahnuť, aby bol pohyb pre každého radosťou a nie zdrojom bolesti.