Online coaching

Online coaching

1on1 spolupráca na diaľku, ktorá obnáša periodizáciu silového tréningu na týždňovej báze, kontrolu techniky, zameranie sa na fitness alebo powerlifting, online hovory, manažment úrazov, spánku, guiding v oblasti výživy a suplementácie a zohľadnenie všetkých ostatných faktorov. Vstupná konzultácia je bezplatná.

Nakoľko táto služba zahŕňa omnoho viac ako by bolo možné prezentovať, pre prípadný záujem nás prosím kontaktujte, pričom Vám radi zodpovieme na všetky otázky.

Vstupná konzultácia

60 minút

(Zostavenie trénginového plánu na mieru, tréningová periodizácia, online hovory, guiding v oblasti výživy a suplementácie, edukácia o tréningu a stravovaní)

Online coaching

1 mesiac

(Zostavenie trénginového plánu na mieru, tréningová periodizácia, online hovory, guiding v oblasti výživy a suplementácie, edukácia o tréningu a stravovaní)

O trénerovi

Som fyzioterapeut a fitness coach, venujem sa silovému tréningu vyše 8 rokov z čoho piaty rok pomáham ľudom dosahovať (nielen) športové výsledky. Nakoľko sú moje služby obmedzené časom a priestorom, ponúkam možnosť efektívnej online spolupráce. V súčasnej dobe mám za sebou desiatky ukončených a aj stále trvajúcich spoluprác. Vždy vychádzam z aktuálnych poznatkov založených na vede a osvedčených v praxi. Preto si môžeš byť istý, že Tvoj tréningový plán bude neustále aktuálny, individuálne postavený a nehrozí, že dostaneš ctrl+c / ctrl +v rozpis, ako to bohužiaľ v súčasnosti funguje u množstva iných coachov. Najčastejšie spolupracujem s klientmi, ktorých cieľom je naberanie svalovej hmoty, redukcia tukovej hmoty či celková rekompozícia postavy a takisto rozvoj maximálnej sily, či už s rekreačným zámerom alebo súťažnými ambíciami v silovom trojboji či fitness.

Čo je to online coaching?

Online coaching je forma vedenia tréningutechniky cvikov, tréningového plánu a jeho periodizácie na diaľku, ktorá zahŕňa kompletný guiding v oblasti výživy, manažment úrazových stavov či choroby a takisto zohľadňuje individuálne podmienky každého klienta ako je stres, spánok a celkový denný, či pohybový režim.

Pre koho je online coaching určený?

Online spolupráca je určená najmä pre cvičencov, ktorí už majú zvládnuté určité základy vo fitku, nakoľko nie je možné na diaľku učiť techniku cvičení úplne od základov. Takisto spolupracujem s rekreačnými, či pokročilými alebo súťažiacimi športovcami.

Martin Schneinder

Minimálna dĺžka spolupráce

3 mesiace

Konzultácie

24/7

Spokojní klienti

Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy
Comphy

Ako prebieha spolupráca?

Každej spolupráci predchádza videohovor, kde zisťujem Tvoj cieľ a podmienky s ktorými budeme pracovať. Následne navrhnem spôsob ku ich dosiahnutiu tak, aby Ti to vyhovovalo. Fungujeme predovšetkým na týždňovej báze, kedy tréningový plán upravujem podľa Tvojej aktuálnej situácie. Tvoj feedback vo forme systémov RPE/RIR, videoanalýza techniky a rýchlosti vykonávaného pohybu, rovnako ako aj tracking spánku či kalorického príjmu a ďalšie dáta mi umožnia nastaviť Tvoj tréning tak, aby bol vždy optimálny a viedol k vytýčenému cieľu. V prípade akýchkoľvek nejasností je samozrejme možnosť konzultácie 24/7, kedy sa Ti posnažím zodpovedať na tvoje otázky či upraviť tréning čo najskôr, ako to bude možné.

Dĺžka trvania spolupráce

Minimálna doba trvania spolupráce je 3 mesiace, nakoľko kratší čas nie je postačujúci na kompletné dotiahnutie všetkých aspektov coachingu a dosahovanie dlhodobých výsledkov.

Cieľom spolupráce nie je len umelo udržať zákazníka, ale predovšetkým naučiť každého klienta všetky potrebné informácie a postupy pre prípadné samostatné fungovanie. Preto Ti rád zodpoviem na Tvoje otázky, aby si sa vedel v budúcnosti zorientovať vo svete silového tréningu, racionálneho stravovania či zdravého životného štýlu sám. Pamätaj, coach ti môže ukázať cestu, no kráčať už musíš ty!